Czuję się świetnie, spałam jak młody Bóg

Czuję się świetnie, spałam jak młody Bóg

Tymi słowy Pani Tereska podsumowała naszą wizytę w studio https://www.facebook.com/Gadomska.MAMISY Jest to cudowne miejsce, w którym doznaliśmy terapeutycznego działania idiofonów👉tj. niezwykłych instrumentów, które redukują stres, napięcie i przenikają każdą komórkę ciała wibracjami o takiej samej długości fal, co fale mózgowe podczas głębokiego relaksu.

🙂👉Teraz już wiemy jak działa harfa kryształowa, gong wietrzny, misy tybetańskie oraz dzwoneczki Koshi🙂👉To nasza kolejna wizyta w Mamisy i za każdym razem dowiadujemy się czegoś nowego o dźwiękoterapii, którą jesteśmy zachwyceni!😍👉To wyjątkowa metoda harmonizowania, uzdrawiania i regenerowania całego systemu człowieka, zarówno na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym, znana i praktykowana od wieków w hinduskiej sztuce medycznej.

🙂👉Cieszymy się, że nasze dziewczyny z Akademii Starszych Orłów mogły jej doświadczyć i doznały uczucia oczyszczenia, odprężenia i błogostanu, który w trakcie seansu malował się na ich twarzach😍👉 A potem usłyszeliśmy – ,,Po raz pierwszy od bardzo dawna, przespałam całą noc i nie myślałam o moich problemach’’👉 ,,Jutro jadę do szpitala, ale już się nie boję, bo po wczorajszej sesji czuję w sobie siłę i spokój, którego mi brakowało’’👉O to nam chodziło! .

😍👉Magdalena Gadomska dziękujemy za magiczne seanse, ciepło, serdeczność, świeczki oraz herbatkę, którą nas uraczyłaś🤗😘👉 Dodatkowo cieszymy się, że łączy nas wspólne przeświadczenie, o tym że każdy z nas jest Cudem, bo my też w to wierzymy!😍👉 i do tego przekonujemy naszych podopiecznych.

💞👉Więcej informacji o idiofonach znajdziecie tutaj👉https://www.mamisy.pl/ Projekt ,,Akademia Starszych Orłów” jest współfinansowany z budżetu gminy Tarnowo Podgórne.

Z Maja Stępień, Magdalena Gadomska, Julita Popielewska, Alicja Nowacka w Mamisy

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję