Czas pokoleń

Czas pokoleń

Zobaczcie jak wyglądało nasze pierwsze wejście na pokazie ,,Czas pokoleń” na Targi LOOK i beautyVISION????????????Dziękujemy mistrzowi świata we fryzjerstwie artystycznym Błażejowi Adamusowi Błażej Adamus oraz mistrzyni Polski Wiktorii Adamus za zaproszenie do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu! ????????????????Dziękujemy mistrzyni świata we fryzjerstwie artystycznym Marcie Robak https://www.facebook.com/marta.robak.5 oraz marce Kaaral Polska i INGLOT za doskonałą współpracę ????????????

Wielkie brawa dla całego zaangażowanego zespołu oraz wszystkich modelek i modeli, którzy w tym dniu wystąpili na scenie ????????????

Seniorzy z Fundacja Nigdy nie jest za późnoHenryka Mendyk-Kornowska, Danuta Koczorska i Radomir, byliście boscy! ????????????

Zobacz film

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję