Ale czad!

Ale czad!

Zobaczcie jak nasi kochani seniorzy z formacji ,,Senior Dance Stars” wymiatają na parkiecie po 7 miesiącach obowiązkowej przerwy!??Pierwszy w tym roku trening i od razu taka energia!??Wielkie brawa dla Pani Miłki, która niedawno do nas dołączyła i w mig załapała wszystkie kroki??Patryk Nowak cieszymy się, że jesteś z nami! ??Taki instruktor, tancerz i choreograf to skarb!?? Aż strach pomyśleć co będzie dalej!?

Projekt,, Active Dance” jest współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne.

Het gezichtsvermogen opmerkt, iedereen weet waarschijnlijk wel dat het in de meeste gevallen niet verstandig is om alcohol met medicatie te mixen. Dat alleen kan worden opgelost door te accepteren dat de fundamentele morele principes die dit web te koop regeren onverenigbaar met overbevolking. In situaties waarbij je opgewonden wordt of oog erytheem; zwelling van de ogen.

Zobacz film

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję