Active Dance Stars – Pamiątkowe płyty

Active Dance Stars – Pamiątkowe płyty

Takich wzruszeń dawno nie było! ☺️??W minionym tygodniu zorganizowaliśmy 7 kameralnych spotkań z uczestnikami projektu ,,Active Dance”, na których wręczyliśmy seniorom przepiękne pamiątkowe płyty!??

Podsumowaliśmy też naszą tegoroczną taneczną podróż??która wielu osobom sprawiła ogromną radość i pomogła zapomnieć o samotności?Nie zabrakło ciepłych słów pod adresem Patryka Nowaka i Agnieszki Maciołki, którzy prowadzili zajęcia oraz naszej prezeski Mai Stępień, która ma przysłowiowe ,,sto pomysłów na minutę” i zainicjowała wiele akcji! ??

Jesteśmy z siebie dumni, że pomimo różnych przeciwności jakie pojawiały się na naszej drodze oraz szalejącej pandemii, nie poddaliśmy się i zgodnie z wytycznymi GIS-u, zrobiliśmy wspólnie coś pięknego??Zaprzyjaźniliśmy się, wymieniliśmy numerami telefonów i mamy swoją grupę na mesendżerze!??A przygotowania i nagranie teledysku dały nam wszystkim potężny zastrzyk pozytywnej energii i przeświadczenie, że chcieć to znaczy móc i jeszcze wiele dobrego może nas spotkać! ???

Ola Pempera, dziękujemy za przepiękne ozdoby wykonane własnoręcznie!??Już wiemy kogo nimi obdarujemy, ale o tym w osobnym poście ?? Dziękujemy Studio Projekt za projekt, montaż i nagranie płyty, która przez długi czas będzie przypominała o Senior Active Dance Stars!

Projekt był współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję