Ach, cóż to był za występ!

Ach, cóż to był za występ!

Nasza formacja Senior Dance Stars dała czadu na Koncercie Noworocznym w Tarnowie Podgórnym!????????????To był radosny pokaz tańca i witalności, który wszystkim bardzo się podobał!???????? Zebraliśmy gromkie brawa i owacje, a tańcząc na bis porwaliśmy publiczność do wspólnej zabawy!????????????????Wielkie brawa dla całego roztańczonego zespołu z Patrykiem Nowakiem na czele!????????????

Wielkie brawa dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej Tarnowo Podgórne pod kierownictwem Pawła Paweł Joks!????????????Wielkie brawa dla Jakuba Jakub Rajman ????????????Wielkie brawa dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację tego wydarzenia!????????????A Wy, Kochani seniorzy byliście wspaniali!!!????????????????Razem stworzyliśmy coś pięknego! ????????????????????

Dziękujemy Karina Biała z GOK Sezam Tarnowo Podgórne i Pawłowi Paweł Joks za zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu i możliwość zaprezentowania ,,na żywo” szerszemu gronu odbiorców międzypokoleniowej integracji, która jest nam szczególnie bliska!❤️

Międzypokoleniowe projekty i działania podejmujemy i realizujemy nieprzerwalnie już od 2016 roku!???????????? Cieszymy się, że dla wielu organizacji i instytucji jesteśmy inspiracją i wzorem do naśladowania, bo nasze pomysły są absolutnie wyjątkowe, innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju. Wiele rzeczy zrobiliśmy i przeprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce!???????????? A co najważniejsze wszystko to zrobiliśmy i nadal robimy na najwyższym poziomie w oparciu o wzajemne zaufanie, poszanowanie i wspólną zabawę! Tak jak przy tym pokazie ????????????????????Zgodnie z naszym hasłem przewodnim, które głosi, że nigdy nie jest za późno na miłość, naukę i spełnianie marzeń!

Małgorzata M. dziękujemy za zdjęcia! ????????????

Choreografia powstała na zajęciach tanecznych w projekcie Senior Active Dance 2022, który był współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.

Zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję