Ach, cóż to był za dzień!

Ach, cóż to był za dzień!

Indywidualne lekcje makijażu, lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz odmładzający peeling własnoręcznie przygotowany przez panów!????????????Tak w największym skrócie wyglądało nasze kolejne spotkanie z seniorami w projekcie ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’❤️????

W pierwszej części spotkania kosmetolożka Andżelina Malinowska z Beauty Bar Andżelina Malinowska opowiedziała nam o pielęgnacji i potrzebach skóry dojrzałej oraz podpowiedziała, na co zwrócić uwagę wybierając produkt dla siebie w popularnych drogeriach i aptekach???????????? Potem pokazała nam, jak działają fale radiowe.W roli modelki wystąpiła pani Danusia, u której efekt liftingu twarzy był zauważalny od razu po zabiegu!???????? Seniorki nie mogły się nadziwić, jakie cuda może zdziałać godzinna stymulacja skóry!

W drugiej części, kiedy panowie pod okiem Mai Maja Stępień ochoczo zabrali się za przygotowywanie peelingu kawowo-cukrowego, panie uczyły się, jak krok po kroku, z tego co mają w swoich kosmetyczkach wykonać odmładzający i szybki makijaż????????Co tu się działo?!???????? Jak zrobić kreskę na oku? Gdzie się nakłada róż? Jaki kolor podkładu wybrać do mojego typu urody?…

Ich przewodniczkami były dyplomowane i doświadczone wizażystki Grażyna Walczak z GW Visage Grażyna Walczak i Jagoda Kaczmarek Wizażystka Jagoda Kaczmarek, które chętnie dzieliły się swoją wiedzą i sprawdzonymi makijażowymi trikami????????

Z kolei panowie, zaraz po zrobieniu i przetestowaniu na sobie świeżutkiego, kawowo-cukrowego peelingu uznali, że natychmiast muszą podzielić się swoimi wrażeniami z resztą grupy i tak też zrobili!???????? Ich dłonie były gładkie, pachnące i doskonale nawilżone! Zatem idealne do głaskania!????????

Było przy tym sporo śmiechu i dobrej zabawy!???????? O to nam chodziło, bo nie ma nic lepszego niż nauka przez zabawę i cudownie spędzone chwile w gronie sprzyjających i pozytywnie nastawionych do życia ludzi!❤️????

Serdecznie dziękujemy Andżelinie Malinowskiej, Grażynie Walczak, Jagodzie Kaczmarek oraz Mai Stępień za dobrą energię i fantastyczne poprowadzenie zajęć! ????????????????

A z Wami drodzy seniorzy widzimy się już w najbliższy czwartek ????

Projekt współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję